Startovní listina      Listina pro porotce      Výsledková listina     

Seznam vystoupení

Mini - Mažoretky klasické
Postoloprtské mažoretkyPostoloprtské mažoretkyVeo Veo
ZUŠ LounyArielky ZUŠ LounyHooked on a feeling
Mažoretky Daisy DěčínMažoretky Daisy DěčínRockové Hvězdy
Sokol ČernčiceČernčické mažoretky miniCame here for love
DDM Ostrov SlanýMini Mažoretky DDM "Ostrov" SlanýVzorná holka
Děti - Mažoretky klasické MS
Mažoretky Daisy DěčínMažoretky Daisy DěčínItaliano
Duha Česká LípaTŠ Duha Česká LípaBílá a černá
Mažoretky Daisy DěčínMažoretky Daisy DěčínV hlavě
Děti - Mažoretky klasické
ZUŠ LounyAzalky ZUŠ LounyLike a girl
Postoloprtské mažoretkyPostoloprtské mažoretkyDragons
ZUŠ ŽatecSněhurky ZUŠ ŽatecSvětlo
ZUŠ LounyAzalky ZUŠ LounyBlack Magic
Sokol ČernčiceČernčické mažoretkyKatchi
TJ Sokol DobroměřiceTJ Sokol DobroměřiceInfinity
Mažoretky Daisy DěčínMažoretky Daisy DěčínRIO
Děti - Mažoretky s pompony
JirkovB- Star JirkovSummer Pompom Party
Děti - Twirling
ZUŠ LounyAzalky ZUŠ LounyDuha
Junioři - Mažoretky klasické
Postoloprtské mažoretkyPostoloprtské mažoretkyBohemia
ZUŠ LounyJasmínky ZUŠ LounyBailar
Mažoretky Daisy DěčínMažoretky Daisy DěčínAfrika
DDM Ostrov SlanýMažoretky DDM "Ostrov" SlanýSet It All Free
Junioři - Mažoretky s pompony
JirkovMarionky JirkovMermaids
Junioři - Twirling
ZUŠ LounyJasmínky ZUŠ LounyCheerleaders
Hlavní - Mažoretky klasické
ZUŠ LounyKonvalinky ZUŠ LounyThat´s how we do
Hlavní - Mažoretky s pompony
JirkovRoxis JirkovThe Guardians of the Universe
Mix věk. kat. - Zdravotně / mentálně postižení - chodící
BoubelkyTK BoubelkyKdyž nás baví tančit
Háječtí kohoutiHáječtí kohoutiAjťák
PartahicPartahicI zvířátka umějí tancovat
BoubelkyTK BoubelkyCharleston trochu jinak
Lucarino danceLucarino DanceLineDance2019
Háječtí kohoutiHáječtí kohoutiRocky
BoubelkyTK BoubelkyAch ti muži II.
Mix věk. kat. - Zdravotně / mentálně postižení - vozíčky
Lucarino danceLucarino DanceScarborough Fair
ZUŠ PostoloprtyIvča and CompanyPřátelství
Pidi - Mix disciplín
TK LunaTK LunaPohádkový Klubík
ZUŠ LounyRůženky ZUŠ LounyAni ň
TK RespectTK Respect Benešov nad PloučnicíOdvážná Alice
TS Reflex KadaňŠkolička TS Reflex KadaňHOTEL TRANSYLVANIA
Mini - Plesové formace
ZUŠ PostoloprtyDancing Queen ZUŠ PostoloprtyPilky
Mini - Parketové kompozice mix technik
TK LunaDDM PostoloprtySíla přátelství
TK LunaDDM PostoloprtyPojďme společně snít
Mini - Karibské a latino show
TK LunaTK LunaDancing Minnie
Mini - Urban (Disco) show
Beethoven DC EXE ChomutovBeethoven DC ChomutovČlověče, jak se to hraje?!
Mini - Street dance formace
HDzLouniHDzLouniMINI ZLOUNI
TK RespectTK Respect Benešov nad PloučnicíNY
HDzLouniHDzLouniMINI ZLOUNI 2
Mini - Show dance
TSKH MostTSKH Most (taneční studio Kamily Hlaváčikové)Popelka
Dance studio AnetMini Dance studio AnetKung Fu Panda
FénixFénixPodmořský svět
TK RespectTK Respect Benešov nad PloučnicíPříšerky s.r.o.
Děti - Plesové formace
FénixFénixTrollové
ZUŠ PostoloprtyZUŠ Postoloprty-ZeměchyTěšíme se
FénixFénixNámořníci
Děti - Parketové kompozice mix technik
CandygroupSweet girlsHafanana
TK LunaTK LunaÚžasná milost
Děti - Karibské a latino show
Happy-DanceHappy-dance skupina "B"Rio
TSKH MostTSKH Most (taneční studio Kamily Hlaváčikové)Narozeninová party
TK LunaDDM PostoloprtySlečna Balboa
Děti - Urban (Disco) show
TS Power of danceTK Power of danceKrása na třetí
TS Reflex KadaňDVK TS Reflex KadaňKYTKOPŘÍBĚH
Děti - Street dance formace
HDzLouniHDzLouniWonder kids
Institute of TOGInstitute of TOGSuper Power
HDzLouniHDzLouniKids of hip hop
TK RespectTK Respect Benešov nad PloučnicíRolling in the deep
DDM TepliceRoyal Crew DDM TepliceDance in the street
HDzLouniHDzLouniProjekt HOUSE KIDS 2019 skupina 1
Institute of TOGInstitute of TOGBring the hype
HDzLouniHDzLouniProjekt HOUSE KIDS 2019 skupina 2
Děti - Show dance
Dance studio AnetDěti Dance studio AnetIndiánský příběh
ZUŠ ŽatecCvrčci ZUŠ ŽatecTovárna na čokoládu
TK RespectTK Respect Benešov nad PloučnicíKoňo
Děti - Belly dance formace
TK LunaTK LunaWings
Mix věk. kat. - Break dance
HDzLouniHDzLouniBREAK DA HOUSE
Junioři - Plesové formace
Happy-DanceHappy-dance skupina "A"Pomáda
FénixFénixJust dance...
Junioři - Parketové kompozice mix technik
TK LunaTK LunaWintonovy děti
FénixFénixTajemství v koruně stromu
Junioři - Karibské a latino show
Happy-DanceHappy-dance skupina "A"Vaiana
TK LunaTK LunaDance in the tomb
Junioři - Urban (Disco) dance
TS Reflex KadaňJVK TS Reflex KadaňCOME ON, GIRLS
Junioři - Street dance formace
Institute of TOGInstitute of TOGThe Papillons
HDzLouniHDzLouniProject HOUSE 2019
DDM TepliceRoyal Crew DDM TepliceJust do it
TK RespectTK Respect Benešov nad Ploučnicí(Doplníme)
ZUŠ ŽatecColl&Crazy ZUŠ ŽatecDont stop
Institute of TOGInstitute of TOGBeast mode
HDzLouniHDzLouniI just wanna tell
Junioři - Show dance
Dance studio AnetJuniors Dance studio AnetZ jiné planety..
TK RespectTK Respect Benešov nad PloučnicíScary night
Junioři - Belly dance formace
ZUŠ PostoloprtyDancing Queen ZUŠ PostoloprtyHalloween
ZUŠ ŽatecŠeherezády ZUŠ ŽatecTrip To Anjar - Výlet do Anjar
TK LunaTK LunaBlue glow
Hlavní - Parketové kompozice mix technik
FénixFénixKe svobodě!
ZUŠ Lounytaneční skupina ZUŠ LounyDive
Hlavní - Karibské a latino show
TK LunaTK LunaHavana
Senioři - Plesové formace
FénixFénixBurlesque
Hlavní - Street dance formace
HDzLouniHDzLouniUŽ NEJSTE NEJMLADŠÍ
Senioři - Belly dance formace
TK LunaTK LunaBaba yetu
Senioři - Mix disciplín
TK RespectTK Respect Benešov nad PloučnicíZelená
Dance studio AnetBomby Dance studio AnetPralesní liga
TK LunaTK LunaPobřežní hlídka v důchodu
Mini - Plesové formace 3. 3. 2019
ZUŠ PostoloprtyDancing Queen ZUŠ PostoloprtyPilky
Mini - Parketové kompozice 3.3.2019
TSKH MostTSKH Most (taneční studio Kamily Hlaváčikové)Popelka
ZUŠ LitvínovDance Art Most ZUŠ LitvínovVlčí máky
ZUŠ LitvínovDance Art Most ZUŠ LitvínovSněhové radovánky
ZUŠ ŽatecSkřítci ZUŠ ŽatecDítě svítící
ZUŠ CHabařoviceZUŠ Chabařovice IISněhové vločky
Děti - Plesové formace 3. 3. 2019
TSKH MostTSKH Most (taneční studio Kamily Hlaváčikové)Noc v muzeu
TSKH MostTSKH Most (taneční studio Kamily Hlaváčikové)Narozeninová party
Děti - Parketové kompozice 3.3.2019
ZUŠ LitvínovZUŠ LitvínovSTROMY
ZUŠ Most MoskevskáMini Hopík ZUŠ Most MoskevskáAdele
TSKH MostTSKH Most (taneční studio Kamily Hlaváčikové)Kráska a zvíře
ZUŠ CHabařoviceZUŠ CHabařovice IKlauni
ZUŠ ŽatecCool dance ZUŠ ŽatecDance of the sugar plum fairy
ZUŠ CHabařoviceChabařovice V.Hollywood stars
Junioři - Plesové formace 3. 3. 2019
TSKH MostTSKH Most (taneční studio Kamily Hlaváčikové)Great Gatsby
Junioři - Parketové kompozice 3.3.2019
ZUŠ LitvínovZUŠ LitvínovWolves
ZUŠ LitvínovZUŠ LitvínovPísečné duny
ZUŠ LitvínovZUŠ LitvínovStrange
ZUŠ Most MoskevskáHopík ZUŠ Most MoskevskáLost
ZUŠ LitvínovZUŠ LitvínovFLY
ZUŠ LitvínovZUŠ LitvínovCHARLESTON
ZUŠ LitvínovZUŠ LitvínovJAKO STŘEP
TSKH MostTSKH Most (taneční studio Kamily Hlaváčikové)Roxie
ZUŠ ŽatecAmazonky ZUŠ ŽatecÚtěk z vězení
ZUŠ PostoloprtyTančící princezny ZUŠ PostoloprtyNever
ZUŠ CHabařoviceChabařovice III.Lady v černém
Hlavní - Parketové kompozice 3.3.2019
ZUŠ LitvínovZUŠ LitvínovHALLELUJAH
ZUŠ LitvínovZUŠ LitvínovNA PALUBU
FénixFénixKe svobodě!
Senioři - Plesové formace 3. 3. 2019
TK LunaTK LunaCesta v čase